Фонд держмайна розпочав співпрацю з Google для посилення безпеки даних

Фонд держмайна України розпочав співпрацю з Google у рамках посилення кібербезпеки та централізації роботи з документами. Про це 20 березня повідомляє пресслужба Фонду.

"Фонд держмайна отримав доступ до бізнес-акаунтів Google і необмежений доступ до хмарного сховища. Доступ до цих ресурсів отримують усі співробітники фонду та більшості державних підприємств, які перебувають в управлінні фонду. Партнерство з Google допоможе державі щорічно заощадити до 21,5 млн грн", - повідомили у пресслужбі ФДМУ.

Зазначається, що Фонду буде доступний Google Workspace (електронна пошта та календар для планування зустрічей і координації роботи), Google Drive (для зберігання та обміну документами), а також Google Docs, Google Sheets і Google Slides (для спільної роботи над документами та створення нових робочих матеріалів).

Нагадаємо, раніше в Microsoft повідомили, що рашисти готують нову хвилю кібератак на Україну.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті