Фонд держмайна розпочав співпрацю з Google для посилення безпеки даних

Фонд держмайна України розпочав співпрацю з Google у рамках посилення кібербезпеки та централізації роботи з документами. Про це 20 березня повідомляє пресслужба Фонду.

"Фонд держмайна отримав доступ до бізнес-акаунтів Google і необмежений доступ до хмарного сховища. Доступ до цих ресурсів отримують усі співробітники фонду та більшості державних підприємств, які перебувають в управлінні фонду. Партнерство з Google допоможе державі щорічно заощадити до 21,5 млн грн", - повідомили у пресслужбі ФДМУ.

Зазначається, що Фонду буде доступний Google Workspace (електронна пошта та календар для планування зустрічей і координації роботи), Google Drive (для зберігання та обміну документами), а також Google Docs, Google Sheets і Google Slides (для спільної роботи над документами та створення нових робочих матеріалів).

Нагадаємо, раніше в Microsoft повідомили, що рашисти готують нову хвилю кібератак на Україну.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті