Фінляндія не відкриватиме сухопутного кордону з РФ

Уряд Фінляндії вирішив, що пункти пропуску на сухопутному кордоні між Фінляндією і РФ залишаться закритими і після 14 квітня - так само, як і КПП для морського сполучення в Гаапасаарі, портах Нуйямаа і Сантіо та рух прогулянкових суден у цих районах. Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

Зазначається, що з 15 квітня 2024 року подавати заяви на притулок у Фінляндії можна буде тільки в решті пунктів пропуску для морського сполучення і в аеропортах. Водночас у рішенні уряду не вказується дата, до якої воно діє.

У Гельсінкі вважають, що з настанням весни, спроб нелегального перетину кордону з боку РФ буде більше, і вони поширяться і на море, що було б небезпечно для людей.

"Біля кордону з Фінляндією на російському боці перебувають сотні, а можливо, і тисячі людей, які можуть бути використані проти Фінляндії", - заявила міністр внутрішніх справ Марі Рантанен.

Як повідомлялося, Фінляндія готовить новий пакет допомоги Україні на 188 млн євро.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті