F-16 для України: Міноборони Данії підтвердило, що передадуть літаки

У Міністерстві оборони Данії підтвердили, що разом з Нідерландами вони передадуть літаки F-16 Україні. Про це йдеться у заяві відомства, - повідомляє Укрінформ.

У міноборони Данії наголосили, що у світлі жорстокої та неспровокованої агресії росії проти України Данія та Нідерланди, за підтримки США, поділяють переконання, що продовження підтримки України є надзвичайно важливим.

«Беручи до уваги створення спільної коаліції з навчання F-16, ми погоджуємося, що логічним наступним кроком буде передача винищувачів F-16. Передача літаків матиме життєво важливе значення для зусиль, пов’язаних із забезпеченням України повнофункціональними можливостями F-16», - йдеться в заяві.

Також зазначається про згоду «передати літаки F-16 Україні та українським ВПС у тісній співпраці зі США та іншими партнерами, коли будуть виконані умови для такої передачі».

У міноборони Данії додали, що умови включають – але не обмежуються цим – успішно відібраний, перевірений і навчений український персонал, а також необхідні дозволи, інфраструктуру та логістику.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський, знаходячись з візитом у Нідерландах, повідомив про проривну домовленість щодо постачання літаків F-16.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті