Європарламент готовий організувати міжнародний трибунал над путіним, лукашенком та їхніми військовими

Голова Європарламенту Роберта Мецола підтримує створення міжнародного трибуналу для путіна, лукашенка та їхніх військових. Про це вона заявила під час відкриття виставки про російські воєнні злочини в Україні 5 вересня, - повідомляє у Телеграм Верховна Рада.

«Ми і надалі залишатимемось одними із найбільших прихильників створення спеціального міжнародного трибуналу для притягнення Путіна, Лукашенка, російських політичних і військових лідерів, командирів і солдатів – кожного окремого винуватця – до відповідальності за їхні акти агресії», - заявила Роберта Мецола.

Вона підкреслила: «Ми також готові надати для цього всі необхідні людські та бюджетні ресурси, а також адміністративну, слідчу та матеріально-технічну підтримку».

Як повідомлялося, Україна закликала світ створити Спецтрибунал щодо злочинів росії.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті