Європарламент готовий організувати міжнародний трибунал над путіним, лукашенком та їхніми військовими

Голова Європарламенту Роберта Мецола підтримує створення міжнародного трибуналу для путіна, лукашенка та їхніх військових. Про це вона заявила під час відкриття виставки про російські воєнні злочини в Україні 5 вересня, - повідомляє у Телеграм Верховна Рада.

«Ми і надалі залишатимемось одними із найбільших прихильників створення спеціального міжнародного трибуналу для притягнення Путіна, Лукашенка, російських політичних і військових лідерів, командирів і солдатів – кожного окремого винуватця – до відповідальності за їхні акти агресії», - заявила Роберта Мецола.

Вона підкреслила: «Ми також готові надати для цього всі необхідні людські та бюджетні ресурси, а також адміністративну, слідчу та матеріально-технічну підтримку».

Як повідомлялося, Україна закликала світ створити Спецтрибунал щодо злочинів росії.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті