Єврокомісія запропонувала продовжити санкції проти росії до 2023 року

Європейська комісія пропонує продовжити санкції проти росії до початку 2023 року. Про це 15 липня повідомляє президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн у Twitter.

"Жорстока війна росії проти України не слабшає. Тому ми пропонуємо сьогодні посилити наші жорсткі санкції ЄС проти кремля, ефективніше застосовувати їх і продовжити до січня 2023 року. Москва має продовжувати платити високу ціну за свою агресію", - заявила фон дер Ляйєн.

Подібні заяви президентка Єврокомісії зробила на тлі обговорень щодо запровадження сьомого пакету санкцій проти росії. Очікується, що до нього увійде заборона на імпорт російського золота та імпорт товарів подвійного призначення.

Зазначимо, що перша інформація про новий пакет санкцій проти Росії з боку Євросоюзу з'явилася кілька днів тому.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті