Єврокомісія запропонувала продовжити санкції проти росії до 2023 року

Європейська комісія пропонує продовжити санкції проти росії до початку 2023 року. Про це 15 липня повідомляє президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн у Twitter.

"Жорстока війна росії проти України не слабшає. Тому ми пропонуємо сьогодні посилити наші жорсткі санкції ЄС проти кремля, ефективніше застосовувати їх і продовжити до січня 2023 року. Москва має продовжувати платити високу ціну за свою агресію", - заявила фон дер Ляйєн.

Подібні заяви президентка Єврокомісії зробила на тлі обговорень щодо запровадження сьомого пакету санкцій проти росії. Очікується, що до нього увійде заборона на імпорт російського золота та імпорт товарів подвійного призначення.

Зазначимо, що перша інформація про новий пакет санкцій проти Росії з боку Євросоюзу з'явилася кілька днів тому.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті