Єврокомісія запропонувала продовжити санкції проти росії до 2023 року

Європейська комісія пропонує продовжити санкції проти росії до початку 2023 року. Про це 15 липня повідомляє президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн у Twitter.

"Жорстока війна росії проти України не слабшає. Тому ми пропонуємо сьогодні посилити наші жорсткі санкції ЄС проти кремля, ефективніше застосовувати їх і продовжити до січня 2023 року. Москва має продовжувати платити високу ціну за свою агресію", - заявила фон дер Ляйєн.

Подібні заяви президентка Єврокомісії зробила на тлі обговорень щодо запровадження сьомого пакету санкцій проти росії. Очікується, що до нього увійде заборона на імпорт російського золота та імпорт товарів подвійного призначення.

Зазначимо, що перша інформація про новий пакет санкцій проти Росії з боку Євросоюзу з'явилася кілька днів тому.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті