Евакуйований Бахмутський психоневрологічний інтернат запрацював на Полтавщині

Бахмутський інтернат, релокований до Полтавської області відновив свою роботу. Про це повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін. 

"Зберегти життя і гідність наших людей — один із головних наших пріоритетів. Саме тому особливу увагу приділяємо евакуації громадян похилого віку та осіб з інвалідністю до більш безпечних регіонів", - написав голова Донеччини у Фейсбуці.

За його словами, на Полтавщині для маломобільних людей створені комфортні та безпечні умови проживання. Їм буде надаватися якісний стаціонарний догляд, реабілітація та соціальна підтримка.

У Великобудищанській громаді, куди переїхав Бахмутський психоневрологічний інтернат, облаштували 150 ліжок для мешканців з Донецької області. 

До повномасштабного вторгнення на території регіону працювали 10 інтернатних закладів. В установах мешкали близько 2,3 тисячі людей. Наразі їх евакуювали у більш безпечні місця.

Як повідомлялося, релокований з прифронтової Донеччини Покровський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю місяць працює на Закарпатті.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті