Релокований з прифронтової Донеччини Покровський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю місяць працює на Закарпатті

Покровський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Милосердя" вже місяць налагоджує свою роботу в Закарпатській області. Про це повідомила Донецька ОВА 15 травня.

"Минув місяць, як Покровський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Милосердя" було релоковано до безпечного регіону України - с. Нересниця Закарпатської області. Процес реабілітації поступово налагоджується", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що наразі в Центрі організовані щоденні заняття у дві зміни з 15 вихованцями (групи до 8 осіб у супроводі їх родин) в звичайному форматі, а також з 23 вихованцями - в дистанційному форматі.

В умовах сьогодення фахівцями Центру забезпечено надання психолого - педагогічної, фізичної та соціальної реабілітації, проводяться заняття з ерготерапії (або працетерапії, заняттєвої терапії. - "ОстроВ"), які впливають на покращення ментального стану здоров’я.

Раніше повідомлялось, що в Дніпрі дітям ВПО з порушеннями мовлення допомагає логопед з Луганщини.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті