Евакуйованих із зон підтоплення Каховської ГЕС готові прихистити у вісьмох регіонах

Київська, Вінницька, Львівська, Закарпатська, Рівненська, Волинська, Одеська та Чернігівська області готові приймати евакуйованих із зони підтоплення через підрив росіянами Каховської ГЕС на Херсонщині. Про це повідомляють обласні військові администрації.

Зокрема, у Київської ОВА поінформували, що  в області вже готово понад 3000 місць, у тому числі й для маломобільних груп та людей з інвалідністю. Крім того, підготовлені продуктові набори, спальники, термоковдри, постільна білизна, розкладачки, посуд тощо.

У Львові розглядають варіант розконсервування модульних містечок для людей, яких можуть евакуйовувати з підтоплених внаслідок підриву Каховської ГЕС населених пунктів. За необхідності тимчасові прихистки планують розгорнути у школах, в яких завершилось навчання.

В Рівненській області запустили роботу Координаційного центру підтримки евакуйованого населення, який відповідатиме за поселення, медичну, соціальну допомогу, гуманітарне забезпечення, психологічну та юридичну підтримку.

Крім того, Одещина може прийняти і розмістити у місцях компактного поселення більше 3200 людей із підтоплених територій Херсонської області. Ще 2000 евакуйованих готова прихистити у себе Чернівецька область.

Місця для людей, які постраждали внаслідок підриву гребліКаховської ГЕС, також наразі готують в Вінницькій, Закарпатській та Волинській областях.

Як повідомлялося, вночі 6 червня російські війська підірвали греблю Каховської ГЕС. У зоні лиха на правобережжі Херсонщини опинилися близько 16 тисяч людей. Оголошена евакуація.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті