З небезпечних територій за час війни евакуйовано понад 2,8 млн цивільних - ДСНС

Обласні військові адміністрації та евакуаційні підрозділи Державної служби з надзвичайних операцій (ДСНС) і Національної поліції за час повномасштабної військової агресії РФ евакуювали 2,8 млн мешканців із небезпечних фронтових територій. Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив голова ДСНС Андрій Даник.

"Наш евакуаційний підрозділ "Фенікс" працює на Донеччині у співпраці з поліцейським підрозділом "Білі янголи" та обласними військовими адміністраціями", - розповів Даник.

Він повідомив, що за даними обласних військових адміністрацій загалом по всій Україні від початку повномасштабної війни було евакуйовано з небезпечних територій, зокрема й нашими підрозділами, понад 2,8 млн цивільних".

За словами глави ДСНС, серед евакуйованих - понад 670 тис. дітей і понад 102 тис. осіб з інвалідністю.

Як повідомлялося, на 5% неокупованої Луганщини ще живуть 45 людей, які не виїжджають навіть після загибелі сусідів. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Донбас
12.10.2025
19:12

Педагогіка особливого призначення. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Як відомо, в «молодих республіках» вічне свято: день прапора, день Росії, день «референдуму»... Минулого тижня місцеві ЗМІ активно відгукнулися на день народження російського диктатора і на справді значуще свято - День вчителя. Надто солодкий потік...
Всі статті