Евакуація родин: на деокупованій Херсонщині залишається ще близько 1300 дітей

У населених пунктах деокупованої Херсонщини, звідки відповідно до рішення Ради оборони області через обстріли мають евакуюватися родини з дітьми, залишається близько 1300 дітей. Про це на пресконференції повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, передає Укрінформ.

"31 населений пункт… Це прохання і військового командування, і наше прохання на евакуацію", - сказав Прокудін.

Він розповів, що у цих населених пунктах немає електрики, діти не навчаються (це підтверджують школи), що вже є порушенням прав дітей. Влітку про це казати підстав не було, а з 1 вересня ситуація змінилася, додав Прокудін.

За його словами, зараз вже 234 дитини з їх родинами евакуювалися з визначених населених пунктів. Поки в цих громадах залишається близько 1300 дітей. У 12 населених пунктах взагалі жодної сім’ї з дітьми немає, і ще в 2 населених пунктах - Берегове і Львове - залишилося по одній дитині, наголосив голова ОВА.

Поліція та місцева влада, зауважив він, проводять роз’яснювальну роботу з батьками, переконуючи, щоб родини евакуювалися, є області, які готові їх прийняти, де створені прийнятні для життя умови.

Як повідомлялося,  на Раді оборони Херсонщини ухвалили рішення про обов’язкову евакуацію родин з дітьми з населених пунктів, які постійно обстрілює росія - йдеться про 31 населений пункт.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті