Ще один російський контактник потрапив у нелегальний підвал для "відмовників" у Зайцевому

Російський контрактник спробував вибратися з війни в Україні, але його затримали на кордоні з "ЛНР" і відправили в нелегальний підвал для "відмовників" у Зайцевому на окупованій частині Донеччини. Про це 10 грудня повідомляє ТК ASTRA.

Видання пише, що на зв'язок із журналістами вийшла дружина "відмовника", яка разом із ним намагалася вибратися з "ЛНР".

Зазначається, що 25-річний Іван (ім'я змінено) підписав контракт зі ЗС РФ 15 серпня 2023 року (в/ч 58198). А вже через 2 дні - 17 серпня його відправили на війну в Україну. 24 листопада чоловіка перевели до підрозділу "Шторм".

"Їх відправили на бойове завдання, не дали ні автомати, нічого. П'яний командир сказав: знайдете на полі, із загиблих зніміть. Вони відмовилися йти. Потім командир ударив товариша по службі чоловіка. Також мій чоловік особисто був свідком, як одного військовослужбовця за відмову воювати прив'язали до дерева", - розповіла дружина Івана.

Жінка вирушила за чоловіком у так звану "ЛНР" і 8 грудня вони спробували перейти кордон, щоб виїхати в РФ. Однак на КПП "Ровеньки" чоловіка затримали і відправили у військову комендатуру. Напередодні Іван зателефонував дружині з чужого телефону і повідомив, що його везуть у підвал у Зайцевому. Більше він на зв'язок не виходив.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті