Єрмаку в Туреччині показали нові моделі "Байрактарів" (ФОТО)

Глава Офісу Президента України Андрій Єрмак 2 жовтня здійснив візит до Туреччини, де зустрівся з керівниками компанії Baykar та відвідав виробничі потужності компанії, що виробляє безпілотні літальні апарати «Байрактар». Про це Ермак повідомив у Телеграм.

"...Побував у Дослідницькому центрі компанії Baykar, засвідчивши його фактичне відкриття. Під час зустрічі з керівниками компанії Халуком і Сельчуком Байрактарами ми обговорили поточні й майбутні проекти співпраці, зокрема щодо виробництва БПЛА на території України", - зазначив Ермак.

За його словами, "ключовим елементом зміцнення стратегічного партнерства між Україною й Туреччиною буде створення навчального центру та заводу компанії «Байкар» на території нашої держави, а також спільне виробництво перспективних авіаційних двигунів".

Єрмак акцентував, що на виконання доручення Президента України Володимира Зеленського вручив Орден «За заслуги» ІІІ ступеня голові Ради директорів та технічному директору компанії «Байкар» Сельчуку Байрактару.

"Продовжуємо зміцнювати обороноздатність нашої держави у тісній взаємодії з нашим стратегічним партнером – Туреччиною", - підкреслив глава Офісу Президента.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті