Ердогана оголошено переможцем президентських виборів у Туреччині, з чим його вже привітав Зеленський

Голова Виборчої ради Туреччини Ахмет Єнер оголосив про перемогу Реджепа Ердогана на президентських виборах у Туреччині. Про це він написав у Твіттер увечері 28 травня.

Як повідомляється, водночас Вища виборча комісія продовжує підрахунок голосів. За попередніми даними, Ердоган набирає 52,14% голосів виборців. Його суперник, єдиний кандидат від опозиції Кемаль Киличдароглу заручився 47,86% голосів.

Президент України Володимир Зеленський вже привітав Реджепа Тайіпа Ердогана з перемогою на президентських виборах 2023 року у Туреччині.

"Вітаю Президента Туреччини Реджепа Ердогана з нагоди перемоги на президентських виборах", - написав він у Твіттері.

"Ми розраховуємо на подальше зміцнення стратегічного партнерства на благо наших країн, а також посилення взаємодії для безпеки й стабільності Європи", - наголосив Зеленський.

 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті