Ердоган: "Карабах - це територія Азербайджану й інший статус у регіоні неприйнятний"

"Карабах - це територія Азербайджану, і всі це розуміють. Будь-який інший статус у регіоні неприйнятний". Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, виступаючи на 78-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку 19 вересня, - повідомляє агентство "Анадолу".

Ердоган підкреслив, що сьогодні з'явилася "історична можливість домогтися миру, стабільності та співпраці в регіоні Південного Кавказу".

"Користуючись цією можливістю, ми ініціювали процес нормалізації відносин із Вірменією. Туреччина від самого початку підтримувала переговорний процес між Азербайджаном і Вірменією. Однак ми бачимо, що Вірменія не змогла адекватно використати цю історичну можливість. Анкара очікує від Єревана виконання даних домовленостей, зокрема, відкриття "Зангезурського коридору". Карабах - це територія Азербайджану, і всі це розуміють. Будь-який інший статус у регіоні неприйнятний", - сказав Ердоган.

За його словами, головною метою має бути забезпечення мирного співіснування всіх, зокрема етнічних вірмен на території Азербайджану. Туреччина підтримує кроки Азербайджану, спрямовані на збереження територіальної цілісності, сказав він.

Як повідомлялося, Азербайджан поставив ультиматум вірменським військовим у Карабасі - вимагає підняти білий прапор.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті