"Енергоатом" застрахував усі АЕС в Україні від ядерних інцидентів

"Енергоатом" уклав страховий договір від шкоди внаслідок ядерного інциденту на всіх чотирьох АЕС в Україні. Про це 11 липня повідомила пресслужба компанії.

"У червні поточного року "Енергоатом" уклав договір страхування на понад 5 мільярдів гривень щодо ядерного інциденту на всіх чотирьох атомних станціях України", - повідомили у прес-службі.

У цьому договорі зазначається, що страховка покриватиме ЗАЕС не тільки на період окупації, а й деякий час після звільнення. Це пов'язано з тим, що Україна та "Енергоатом" зараз не контролюють територію атомної станції. Подібні винятки з воєнних причин ядерних інцидентів діяли і в попередніх страхових угодах "Енергоатома" та є стандартною світовою практикою, заявили в компанії.

Щодо всіх інших вітчизняних АЕС, які працюють на підконтрольній Україні території, то страхування за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту, діє повною мірою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти продовжують мінування Запорізької АЕС дистанційно керованими та некерованими протипіхотними мінами.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті