"Енергоатом": Енергосистема України зміцнилась додатковими 1000 МВт електроенергії

Енергоблок-"тисячник" після планового ремонту підключений до енергосистеми України. Про це повідомляє "Енергоатом" у Телеграм 28 травня.

"Ремонтна кампанія 2024: енергоблок-"тисячник" "Енергоатома" підключений до мережі після планового ремонту 27 травня 2024 року, о 15:05, до енергомережі підключили енергоблок "Енергоатома" потужністю 1000 МВт. Наразі триває набір його потужності", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що завдяки оперативним діям українських атомників, планово-попереджувальний ремонт вдалося завершити на три дні раніше запланованого терміну. Відтак об'єднана енергосистема України зміцнилась додатковими 1000 МВт електроенергії. 

Керівник "Енергоатома" Петро Котін запевнив, що "українські атомники й надалі докладатимуть максимум зусиль для скорочення термінів проведення планово-попереджувальних ремонтів, аби всі наші енергоблоки працювали на максимальній потужності".

"В умовах, коли ворог нищить українську енергетичну інфраструктуру, наше завдання - тримати енергетичний фронт", - підкреслив Котін.

На якій саме АЕС введено в роботу енергоблок, глава "Енергоатому" не повідомив.

Як повідомляося, на Донеччині через ворожі обстріли збитки оператора розподілу електроенергії сягають 23 млрд грн.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті