Енергетики окупованого Маріуполя обдурили "мера" - відзвітували про ввімкнення тепла, а у квартирах холодно

Голова окупаційної адміністрації Маріуполя Олег Моргун визнав, що енергетики ввели його в оману, відзвітувавши про подачу теплоносія в багатоквартирні будинки. Про це він написав у себе в Телеграм.

"Надходять повідомлення від жителів про відсутність тепла у квартирах тих багатоквартирних будинків, куди, за інформацією енергетиків, уже подано теплоносій", - обурився "мер". 

Крім того, за його словами, опалення досі не ввімкнено в низці шкіл Маріуполя. "Перебування дітей у холодних приміщеннях не сприяє нормальному проходженню навчально-виховного процесу", - упевнений колаборант.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті