Екстрені відключення електроенергії скасовано у Києві, Київській та Дніпропетровській областях, на Одещині залишаються стабілізаційні

Скасовано екстрені відключення світла у Києві, Київській та Дніпропетровській областях, на Одещині застосовуватимуться стабілізаційні відключення. Про це у Телеграм повідомила компанія ДТЕК. 

Як повідомляється, через перевантаження однієї з ліній екстрені відключення ще діють у частині Голосіївського, Солом'янського та Святошинського районів столиці. 

Щодо Одеської області, то ремонтні бригади НЕК "Укренерго" та ДТЕК вже ліквідують наслідки обстрілів.

"Поки продовжуватиметься відновлення енергосистеми, світло поставлятиметься відповідно до графіків стабілізаційних відключень", – зазначили у ДПЕК. 

Про повернення до підключення всіх споживачів після застосування превентивних заходів під час повітряної атаки РФ у ніч проти 9 березня повідомило також "Полтаваобленерго". 

Нагадаємо, російські окупанти в рамках ракетного удару по території України 9 березня випустили 81 ракету різного базування та 8 безпілотників "Шахед". 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті