Експрезиденту "Мотор Січі" Богуслаєву продовжили запобіжний захід

Експрезидент "Мотор Січі" В'ячеслав  Богуслаєв та начальник департаменту з зовнішньоекономічної діяльності Олег Дзюба, які підозрюються у роботі на росію, продовжать перебувати під вартою до наступного року. Про це повідомляє Суспільне 30 листопада.

"Солом’янський районний суд Києва 30 листопада продовжив запобіжні заходи експрезиденту компанії "Мотор Січ" В'ячеславу Богуслаєву та начальнику департаменту з зовнішньої економічної діяльності Олегу Дзюбі", - зазначається у повідомленні.

Вони перебуватимуть під вартою без права на заставу до 5 січня 2024 року.

Також повідомляється, що суд призначив справу до розгляду по суті на 25 грудня 2023 року.

Нагадаємо, що СБУ завершила слідство проти керівництва "Мотор Січ", яке підозрюється у роботі на окупантів.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті