Експрезиденту "Мотор Січі" Богуслаєву продовжили запобіжний захід

Експрезидент "Мотор Січі" В'ячеслав  Богуслаєв та начальник департаменту з зовнішньоекономічної діяльності Олег Дзюба, які підозрюються у роботі на росію, продовжать перебувати під вартою до наступного року. Про це повідомляє Суспільне 30 листопада.

"Солом’янський районний суд Києва 30 листопада продовжив запобіжні заходи експрезиденту компанії "Мотор Січ" В'ячеславу Богуслаєву та начальнику департаменту з зовнішньої економічної діяльності Олегу Дзюбі", - зазначається у повідомленні.

Вони перебуватимуть під вартою без права на заставу до 5 січня 2024 року.

Також повідомляється, що суд призначив справу до розгляду по суті на 25 грудня 2023 року.

Нагадаємо, що СБУ завершила слідство проти керівництва "Мотор Січ", яке підозрюється у роботі на окупантів.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті