Екскомандиру терористичного угруповання "Спарта" Жогі повідомлено про підозру

СБУ повідомила про підозру у колабораційній діяльності та пособництві державі-агресору соратнику ліквідованого терориста Мотороли Артему Жогі. Про це повідомляє канал СБУ у Телеграм 8 грудня.

"Служба безпеки задокументувала нові злочини колаборанта Артема Жоги – очільника так званої "народної ради днр" у тимчасово захопленому Донецьку. Основним його завданням на цій «посаді» є поширення кремлівського режиму під виглядом роботи псевдопарламенту на тимчасово окупованій частині регіону", - зазначається у повідомленні.

Також, за інформацією СБУ, він бере безпосередню участь у розподіленні "бюджетних" видатків місцевої окупаційної адміністрації РФ на потреби військових формувань країни-агресора.

За даними слідства, Жога ще у 2014 році підтримав терористів на сході України та разом із сином вступив до угруповання "Спарта". Там він зблизився з терористом "Моторолою" та став його близьким другом і соратником. Згодом він сам очолив терористичне угруповання.

СБУ встановлено, що 9 травня минулого року Жога їздив до Москви, щоб отримати з рук путіна зірку героя РФ, якою окупанти посмертно нагородили його сина.

Також він був присутній у кремлі під час підписання президентом РФ так званого "договору про вступ до складу росії" тимчасово окупованих територій України.

У 2023 році зловмисник взяв участь у незаконних виборах у Донецьку від кремлівської партії "єдина росія", за підсумками яких Жогу призначили "головою псевдопарламенту ДНР".

"Оскільки зловмисник переховуються від правосуддя на тимчасово окупованій території України, тривають комплексні заходи для його покарання", - зазначили у СБУ.

Як повідомлялось раніше, бойовик "ДНР" Жога попросив путіна "піти на вибори". Останній погодився.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті