Економіку ЄС вбивають не санкції, а гібридна війна Росії - МЗС України відповіло Орбану

Міністерство закордонних справ України відреагувало на заяву прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана про те, що санкції проти росії негативно вплинули на економіку Євросоюзу. Про це у коментарі "НВ" повідомив речник МЗС Олег Ніколенко.

"Вбивають європейську економіку не санкції, а гібридна війна росії. У кремлі створили газову кризу в Європі, щоб підірвати добробут у європейських країнах. Прем'єр-міністр Угорщини має закликати не до скасування санкцій проти росії у той час, коли російська армія холоднокровно вбиває українських дітей у Вінниці, Харкові, Миколаєві та інших містах, а навпаки – до нарощування ефективних кроків зі стримування російської агресивної політики", - заявив дипломат.

За словами Ніколенка, санкції допомагають притягувати росію як державу-агресора до відповідальності за злочини. Також це дозволяє послабити здатність РФ до подальшого ведення війни.

Гарантувати, що і Україна, і Угорщина, і Європа загалом повернуться до нормального життя, можна лише змусивши РФ до миру, наголосив дипломат.

Раніше стало відомо, що ЄС починає обговорювати нові санкції проти росії.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті