Диктатор РФ, яка вбила тисячі мирних українців, закликав Нетаньяху не робити так, щоб страждало цивільне населення Гази

Глава ізраїльського уряду Біньямін Нетаньяху в неділю провів телефонну розмову з президентом росії путіним. Про це пишуть західні та росЗМІ 10 грудня.

За даними The Times of Israel, для бесіди, яка тривала 50 хвилин, Нетаньяху довелося трохи раніше покинути засідання уряду.

РосЗМІ повідомили, що путін у телефонній розмові заявив прем'єру Ізраїлю Біньяміну Нетаньяху, що РФ готова сприяти деескалації в Газі.

"Російська сторона готова надавати всіляке сприяння з метою полегшення страждань мирних жителів і деескалації конфлікту", - ідеться в повідомленні Кремля.

Також ішлося про взаємодію в питаннях евакуації російських громадян і членів їхніх сімей, а також звільнення утримуваних у Газі ізраїльтян.

Далі пропагандисти пишуть, що путін у розмові з Нетаньяху також "підтвердив принципову позицію Москви щодо неприйняття і засудження тероризму в усіх його проявах". 

"У центрі уваги була гостра ситуація в зоні палестино-ізраїльського конфлікту і, зокрема, катастрофічна гуманітарна ситуація в секторі Газа. Володимир Путін підтвердив принципову позицію неприйняття і засудження тероризму в усіх його проявах. Водночас вкрай важливо, щоб протидія терористичним загрозам не призводила до таких тяжких наслідків для цивільного населення", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що путін і Нетаньяху домовилися про продовження контактів.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті