"Дєнєєровський Фенікс" пішов у відмову. Абоненти "республіки" скаржаться на перебої зв'язку

На території квазіутворення "ДНР" сьогодні спостерігаються перебої в роботі мобільного зв'язку оператора "Фенікс". Про це з посиланням на жителів кількох окупованих міст пишуть місцеві пропагандисти 1 жовтня.

"Із самого ранку на сім-карті "Фенікса" у мене відображається значок роумінгу. Я не можу здійснювати дзвінки і заходити в інтернет, гроші на рахунку є, абонентська плата сплачена. При цьому на іншому телефоні все працює, і дзвінки проходять", - цитують пропагандисти жителя Макіївки Олександра.

На подібну проблему скаржаться і в Шахтарську. Місцевий житель Ігор розповів, що в нього також телефон перебуває в роумінгу, робота мобільного зв'язку обмежена.

Також на перебої в роботі "Фенікса" скаржаться, зокрема, жителі Донецька, Зугреса та інших населених пунктів.

Пропагандисти також нарікають, що надіслали щодо цієї проблематики запит до прес-служби "мінзв'язку ДНР", але відповіді не було.

"Також ми спробували зв'язатися з техпідтримкою "Фенікса", однак при спробі встановлення зв'язку виникає помилка", - скаржаться колаборанти.

Як повідомлялося, у "ДНР" дзвінки абонентам місцевого мобільного оператора "Фенікс" з 1 жовтня будуть можливі тільки з використанням російського коду "+7".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті