У "ДНР" заблокували дзвінки на номери з українським кодом +380, яким незаконно користувалися дев'ять років

У "ДНР" дзвінки абонентам місцевого мобільного оператора "Фенікс" з 1 жовтня будуть можливі тільки з використанням російського коду "+7". Про це сьогодні повідомили у пресслужбі оператора.

Зазначається, що фейкове "міністерство зв'язку" видало розпорядження про закриття маршрутизації трафіку з українськими кодами +380 (62) і +380 (71).

При цьому внутрішньомережеві дзвінки "Фенікса" на номери з кодом +380 "тимчасово обслуговуватимуться паралельно з кодом +7".

Як повідомлялося раніше, після російської окупації частини території Донецької області у 2014 році в "ДНР" привласнили собі обладнання українських операторів зв'язку і до останнього часу користувалися українським телефонним кодом +380.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті