"Дєнєєровський Фенікс" пішов у відмову. Абоненти "республіки" скаржаться на перебої зв'язку

На території квазіутворення "ДНР" сьогодні спостерігаються перебої в роботі мобільного зв'язку оператора "Фенікс". Про це з посиланням на жителів кількох окупованих міст пишуть місцеві пропагандисти 1 жовтня.

"Із самого ранку на сім-карті "Фенікса" у мене відображається значок роумінгу. Я не можу здійснювати дзвінки і заходити в інтернет, гроші на рахунку є, абонентська плата сплачена. При цьому на іншому телефоні все працює, і дзвінки проходять", - цитують пропагандисти жителя Макіївки Олександра.

На подібну проблему скаржаться і в Шахтарську. Місцевий житель Ігор розповів, що в нього також телефон перебуває в роумінгу, робота мобільного зв'язку обмежена.

Також на перебої в роботі "Фенікса" скаржаться, зокрема, жителі Донецька, Зугреса та інших населених пунктів.

Пропагандисти також нарікають, що надіслали щодо цієї проблематики запит до прес-служби "мінзв'язку ДНР", але відповіді не було.

"Також ми спробували зв'язатися з техпідтримкою "Фенікса", однак при спробі встановлення зв'язку виникає помилка", - скаржаться колаборанти.

Як повідомлялося, у "ДНР" дзвінки абонентам місцевого мобільного оператора "Фенікс" з 1 жовтня будуть можливі тільки з використанням російського коду "+7".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті