Двоє хлопчиків перебувають у важкому стані з опіками внаслідок пожежі після пориву нафтопроводу на Івано-Франківщині

У важкому стані з опіками внаслідок пожежі після пориву нафтопроводу на Івано-Франківщині перебувають двоє дітей. Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук у своєму Телеграм-каналі 30 вересня.

"У важкому стані двоє хлопчиків. У них значні площі опіків тіла. Одного з них доставлено до Івано-Франківської обласної лікарні. Зараз медики роблять все можливе, щоби стабілізувати стан другої дитини і транспортувати до ОДКЛ", - написала Онищук. 

Зазначається, що госпіталізовано і трьох дорослих 1984, 1988, 1965 років народження. Двоє з них перебувають у важкому стані, ще одна людина - у стані середньої важкості. В усіх постраждалих - опікові травми. Їх було доставлено до найближчої лікарні.

Ще четверих постраждалих оглянули медики, які працювали на місці події. У людей виявлено незначні опіки і надано необхідну медичну допомогу. Від госпіталізації вони відмовились. 

"Відомо, що сталась розгерметизація трубопроводу, яка призвела до витоку нафтопродукту і загорання. Вогонь розповсюдився на приватний будинок", - йдеться також у повідомленні.

Зазначається, що пожежу ліквідовано. На місці розливу нафтопродуктів здійснено обробку залишків сорбентом. Відповідні служби продовжують працювати.

Раніше повідомлялось, що рятувальники ліквідували пожежу, що сталася внаслідок пориву нафтопроводу на Івано-Франківщині: 6 постраждалих, з них 2 дітей.

Раніше також повідомлялось, що на Івано-Франківщині прорвало нафтопровід, є постраждалі.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті