Двоє хлопчиків перебувають у важкому стані з опіками внаслідок пожежі після пориву нафтопроводу на Івано-Франківщині

У важкому стані з опіками внаслідок пожежі після пориву нафтопроводу на Івано-Франківщині перебувають двоє дітей. Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук у своєму Телеграм-каналі 30 вересня.

"У важкому стані двоє хлопчиків. У них значні площі опіків тіла. Одного з них доставлено до Івано-Франківської обласної лікарні. Зараз медики роблять все можливе, щоби стабілізувати стан другої дитини і транспортувати до ОДКЛ", - написала Онищук. 

Зазначається, що госпіталізовано і трьох дорослих 1984, 1988, 1965 років народження. Двоє з них перебувають у важкому стані, ще одна людина - у стані середньої важкості. В усіх постраждалих - опікові травми. Їх було доставлено до найближчої лікарні.

Ще четверих постраждалих оглянули медики, які працювали на місці події. У людей виявлено незначні опіки і надано необхідну медичну допомогу. Від госпіталізації вони відмовились. 

"Відомо, що сталась розгерметизація трубопроводу, яка призвела до витоку нафтопродукту і загорання. Вогонь розповсюдився на приватний будинок", - йдеться також у повідомленні.

Зазначається, що пожежу ліквідовано. На місці розливу нафтопродуктів здійснено обробку залишків сорбентом. Відповідні служби продовжують працювати.

Раніше повідомлялось, що рятувальники ліквідували пожежу, що сталася внаслідок пориву нафтопроводу на Івано-Франківщині: 6 постраждалих, з них 2 дітей.

Раніше також повідомлялось, що на Івано-Франківщині прорвало нафтопровід, є постраждалі.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті