Двох жителів Сватівського району в "ЛНР" засудили до 5 і 7 років ув'язнення за "націоналізм" і "підготовку теракту"

Рашисти звинуватили в "підготовці теракту" двох жителів окупованого Сватового Луганської області та засудили до 5 і 7 років ув'язнення. Про це повідомила пресслужба "управління ФСБ по Республіці", пишуть окупаційні ЗМІ 22 вересня.

"Винні, дотримуючись радикальних націоналістичних переконань, мали намір здійснити підрив вибухового пристрою в одній з адміністративних будівель", - пишуть окупанти.

За їхніми словами, чоловіки нібито готували "теракт" у Сватівському районі, щоб "...дестабілізувати роботу органів влади та залякати населення".

Сватівчан засудили до п'яти і семи років тюремного ув'язнення.

Раніше повідомлялося, що окупанти засудили на 17 років колонії за "теракт і держзраду" чергового луганчанина.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті