Двох жителів Сватівського району в "ЛНР" засудили до 5 і 7 років ув'язнення за "націоналізм" і "підготовку теракту"

Рашисти звинуватили в "підготовці теракту" двох жителів окупованого Сватового Луганської області та засудили до 5 і 7 років ув'язнення. Про це повідомила пресслужба "управління ФСБ по Республіці", пишуть окупаційні ЗМІ 22 вересня.

"Винні, дотримуючись радикальних націоналістичних переконань, мали намір здійснити підрив вибухового пристрою в одній з адміністративних будівель", - пишуть окупанти.

За їхніми словами, чоловіки нібито готували "теракт" у Сватівському районі, щоб "...дестабілізувати роботу органів влади та залякати населення".

Сватівчан засудили до п'яти і семи років тюремного ув'язнення.

Раніше повідомлялося, що окупанти засудили на 17 років колонії за "теракт і держзраду" чергового луганчанина.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті