Дві головні дороги до Бахмута знаходяться під прямим вогнем окупантів – британська розвідка

Дві головні дороги, якими здійснюється постачання Бахмута в Донецькій області, перебувають під загрозою прямого вогню окупантів. Про це 5 лютого у Twitter повідомляє Міноборони Великобританії.

"М03 та Н32 – дві головні дороги до міста для українських захисників – швидше за все тепер перебувають під загрозою прямого вогню", - повідомили у британському військовому відомстві.

Також за даними британської розвідки, протягом останнього тижня росія продовжувала досягати невеликих успіхів у спробі оточити Бахмут, а воєнізовані формування "Вагнера" з великою ймовірністю захопили трасу, що зв'язує місто з Сіверськом.

І хоча ЗСУ, як і раніше, доступні численні альтернативні маршрути постачання по пересіченій місцевості, Бахмут стає все більш ізольованим.

Нагадаємо, що раніше найманці так званої "ПВК "Вагнер" заперечують, що ЗСУ відступають із Бахмута.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті