Друзі Путіна Усманов і Шувалов програли позов про санкції в Європейському суді

Європейський суд правосуддя відмовився скасувати рішення влади ЄС про введення санкцій проти російського бізнесмена Алішера Усманова та колишнього віцепрем'єра уряду Росії Ігоря Шувалова. Про це пише ВВС. 

Вони обидва були включені до санкційних списків Євросоюзу за підтримку російської агресії проти України.

Апеляції Усманова і Шувалова були відхилені.

Європейський суд є вищою судовою інстанцією Євросоюзу, його рішення не можуть бути оскаржені.

ЄС ввів санкції проти Усманова в березні 2022 року, незабаром після початку російського повномасштабного вторгнення в Україну.

ЄС назвав Усманова людиною, яка має "особливо тісні зв'язки" з президентом Росії Володимиром Путіним і "активно підтримує політику російської влади щодо дестабілізації України".

Усманов посідав восьму сходинку в списку мільярдерів російського Forbes, оцінка його статків - 14,4 млрд доларів, серед іншого йому належить газета "Коммерсант".

 

 

 

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті