Дружинам російських льотчиків, які бомблять Україну, нагадали, що їхні чоловіки - вбивці

Дружини російських військових льотчиків з Енгельса Саратовської області поскаржилися на написи "Тут живуть вбивці" на будинках, де вони проживають зі своїми чоловіками.

"Нам страшно виходити на вулицю і за наших дітей", - кажуть сім'ї пілотів авіабази, звідки регулярно здійснюються вильоти стратегічної авіації, яка запускає крилаті ракети по Україні. Невідомі вже кілька тижнів залишають такі написи і вночі їм телефонують із погрозами. На аеродромі "Енгельс-2" розташовані Ту-95М і Ту-160.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті