Дружинам російських льотчиків, які бомблять Україну, нагадали, що їхні чоловіки - вбивці

Дружини російських військових льотчиків з Енгельса Саратовської області поскаржилися на написи "Тут живуть вбивці" на будинках, де вони проживають зі своїми чоловіками.

"Нам страшно виходити на вулицю і за наших дітей", - кажуть сім'ї пілотів авіабази, звідки регулярно здійснюються вильоти стратегічної авіації, яка запускає крилаті ракети по Україні. Невідомі вже кілька тижнів залишають такі написи і вночі їм телефонують із погрозами. На аеродромі "Енгельс-2" розташовані Ту-95М і Ту-160.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті