Дружина скандального продюсера Йосипа Пригожина в росії дає концерти ... з покійним Кобзоном

У росії співачка Валерія, чоловік якої Йосип Пригожин нещодавно оскандалився з появою в Мережі запису його розмови з олігархом Ахмедовим, дає концерти в дуеті з покійним Йосипом Кобзоном. Про це 23 квітня повідомив російський телеграм-канал Mash.

"Спіритизм, який ми заслужили, - з ювілейного концерту Валерії. Фіт із голограмою Йосипа Пригожина Кобзона під трек "Вспомни обо мне"", - підписано відповідне відео.

Як повідомлялося, місяць тому зʼявився аудіозапис перехопленої розмови Пригожина та Ахмедова. На записі співрозмовники протягом півгодини обговорюють війну в Україні, долю росії та відносини чиновників з оточення путіна.

Йосип Пригожин пізніше заявив, що аудіозапис є підробкою, однак, за даними видання, ця заява - спроба зняти з себе відповідальність.

"Запис розмови Пригожина та Ахмедова справжній, керівництво ФСБ днями провело нараду і дало команду підлеглим вжити заходів", - повідомило росЗМІ джерело в спецслужбах РФ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
22.10.2025
11:19

«Вимальовується абсолютно огидна картина». Російські ЗМІ про Україну

М'який і люб'язний переговірник Віткофф домагається від Росії поступок, а Трамп, бачачи бажання Москви укласти нехай навіть «похабний мир», раз по раз піднімає планку, вимагаючи поступитися більше.
Світ
21.10.2025
12:35

Відлуння французької кризи може відгукнутися в Україні

Наче казковий герой, Макрон опинився на роздоріжжі трьох доріг: знайти нового прем'єр-міністра, провести дострокові парламентські вибори або самому піти у відставку.
Донбас
19.10.2025
14:28

Жителям "ДНР" і "ЛНР" розповіли, що жити треба за "веру, царя и отечество". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу спробували закріпити у свідомості жителів регіону необхідність беззаперечного підпорядкування владі. Йдеться про нав'язування державної ідеології, сформульованої майже 200 років тому міністром народної освіти...
Всі статті