"Доведеться активніше пересуватися": у ЗСУ кажуть, що з настанням дощів і холодів тактика на фронті зміниться

Із настанням холодів Збройні сили України будуть змушені змінювати тактику на полі бою, заявив в ефірі Радіо Свобода речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун.

«Тактика буде мінятися, це зрозуміло. По-перше, впаде листя. По-друге, підуть дощі. Ми проводимо відповідну підготовку, змінюємо тактику маскування. Доведеться нам активніше пересуватися, втім, як і ворогу. Тому що безпілотники, які проводять весь час розвідку, будуть бачити більше», – сказав він.

Штупун додав, що російські війська, як і раніше, на різних напрямках окопуються і будують оборону.

Військові експерти очікують, що через період опадів і скорочення світлового дня пересування з листопада по березень в Україні буде ускладнене через бездоріжжя. Холодні і болотисті умови, кажуть вони, вплинуть на матеріально-технічне забезпечення як для ЗСУ, так і для російських сил. Крім того, у холодний сезон зазвичай падає інтенсивність боїв.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті