"Доведеться активніше пересуватися": у ЗСУ кажуть, що з настанням дощів і холодів тактика на фронті зміниться

Із настанням холодів Збройні сили України будуть змушені змінювати тактику на полі бою, заявив в ефірі Радіо Свобода речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун.

«Тактика буде мінятися, це зрозуміло. По-перше, впаде листя. По-друге, підуть дощі. Ми проводимо відповідну підготовку, змінюємо тактику маскування. Доведеться нам активніше пересуватися, втім, як і ворогу. Тому що безпілотники, які проводять весь час розвідку, будуть бачити більше», – сказав він.

Штупун додав, що російські війська, як і раніше, на різних напрямках окопуються і будують оборону.

Військові експерти очікують, що через період опадів і скорочення світлового дня пересування з листопада по березень в Україні буде ускладнене через бездоріжжя. Холодні і болотисті умови, кажуть вони, вплинуть на матеріально-технічне забезпечення як для ЗСУ, так і для російських сил. Крім того, у холодний сезон зазвичай падає інтенсивність боїв.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті