Дострокове голосування на незаконних виборах президента РФ проводиться на окупованій частині Донецької області. Ще більш дострокове, ніж раніше...

Дострокове голосування на незаконних виборах президента РФ проводится на окупованій частині Донецької області. Про це місцевим журналістам розповів "голова регіональної виборчої комісії" Володимир Висоцький. 

"Точково на деяких дільницях, розташованих уздовж лінії зіткнення, у нас дострокове голосування почалося вже з 25 лютого 2024 року і триває зараз", - заявив він. 

За словами Висоцького, запит із проханням пересунути початок голосування на більш ранню дату надійшов від "голів" низки "територіальних виборчкомів ДНР" у прифронтовій зоні. 

Раніше було оголошено, що на окупованій території Донецької області голосування на незаконних виборах президента Росії відбудеться з 10 по 14 березня. Основний же етап голосування заплановано з 15 по 17 березня.

Як повідомлялося раніше, аналогічне рішення ухвалила окупаційна влада Запорізької області.  

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті