Допомогу при народженні дитини в "ЛНР" платитимуть лише через 5 років після отримання паспорта РФ

Окупаційна російська "влада" Луганської області вирішила здійснювати виплати при народженні дитини тільки через 5 років від дня отримання громадянства РФ. Про це 12 вересня повідомив голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор у Телеграмі. 

"Символічно, що ця заява надійшла після завершення так званих "перших виборів" на окупованій території, де збирали документи й обіцяли вищеназвані кошти нараховувати усім родинам, в яких є дитина, народжена не раніше 2007 року", - написав він.

За словами Лисогора, тепер, найімовірніше, доведеться зачекати щонайменше 5 років навіть жінкам із немовлятами.

"Вибори фейкові – обіцянки, як виявилося, теж", - наголосив очільник ОВА.

Крім того, він повідомив, що на початку вересня окупаційна "влада" міст Луганщини відзвітувала про початок навчального року і нібито про бажання дітей йти до школи за російською програмою.

Однак навчати в зруйнованих населених пунктах не завжди є кому – вчителі з окупованого Луганська та РФ туди їхати не хочуть, а місцевих не вистачає.

Як повідомлялося, у Кадіївці окупанти оточили по периметру місце попереднього прильоту й запропонували мешканцям сусідніх будинків евакуюватись.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті