Донецька прокуратура оголосила підозру "держслужбовцю" з Маріуполя, який слідкує за дотриманням "законодавства"

Донецька обласна прокуратура заочно оголосила  підозру в колабораційній діяльності колишньому співробітнику "Азовсталі", який контролює дотримання "нормативно-правових актів" місцевими "органами влади". Про це повідомляє прокуратура Донецької області у Телеграм 5 грудня.

"За даними слідства, у травні 2022 року колишній співробітник меткомбінату "Азовсталь" вирішив будувати своє майбутнє в квазіреспубліці. Першою сходинкою на шляху до "блискавичної кар’єри" стала посада "завідувача організаційно-протокольного сектору відділу з питань внутрішньої політики адміністрації м. Маріуполя", - зазначається у повідомленні.

За інформацією прокуратури "держслужбовець" організовує взаємодію "адміністрації" міста з незаконними політичними партіями та громадськими об’єднаннями.

"Також він відповідає за проведення публічних заходів, контролює дотримання фейковими органами нікчемних нормативно-правових актів. Крім того, згідно з наданими загарбниками повноваженнями підозрюваний керує підготовкою до перепису населення", - додали у Донецькій обласній прокуратурі.

Максимально колаборанту загрожує 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років з конфіскацією майна.

Як повідомлялось раніше, у розшук оголошено трьох працівниць "управління федерального казначейства по днр".

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті