У розшук оголошено трьох працівниць "управління федерального казначейства по днр"

Донецька обласна прокуратура повідомила про підозру та оголосила у розшук трьох працівниць "управління федерального казначейства по днр". Про це прокуратура Донецької області повідомила у Телеграм 4 грудня.

"У червні та вересні 2022 року троє жінок з Маріуполя та Мангуша стали співпрацювати з окупантами. Одна стала начальницею "Управління казначейства в м. Маріуполі", інша – її заступницею. Третя колега очолила аналогічне відомство при адміністрації Першотравневого району квазіреспубліки, розташоване у Мангуші", - зазначається у повідомленні.

За інформацією прокуратури жінки контролюють платежі "бюджетних" організацій та звітують  перед керівництвом. 

Також зрадниці через підконтрольні медіа запевняють населення у начебто покращенні фінансового життя в "республіці".

Як повідомлялось раніше, "замміністру доходів і зборів ДНР" повідомлено про підозру та оголошено у розшук.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті