У розшук оголошено трьох працівниць "управління федерального казначейства по днр"

Донецька обласна прокуратура повідомила про підозру та оголосила у розшук трьох працівниць "управління федерального казначейства по днр". Про це прокуратура Донецької області повідомила у Телеграм 4 грудня.

"У червні та вересні 2022 року троє жінок з Маріуполя та Мангуша стали співпрацювати з окупантами. Одна стала начальницею "Управління казначейства в м. Маріуполі", інша – її заступницею. Третя колега очолила аналогічне відомство при адміністрації Першотравневого району квазіреспубліки, розташоване у Мангуші", - зазначається у повідомленні.

За інформацією прокуратури жінки контролюють платежі "бюджетних" організацій та звітують  перед керівництвом. 

Також зрадниці через підконтрольні медіа запевняють населення у начебто покращенні фінансового життя в "республіці".

Як повідомлялось раніше, "замміністру доходів і зборів ДНР" повідомлено про підозру та оголошено у розшук.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті