Донецька прокуратура оголосила підозру "держслужбовцю" з Маріуполя, який слідкує за дотриманням "законодавства"

Донецька обласна прокуратура заочно оголосила  підозру в колабораційній діяльності колишньому співробітнику "Азовсталі", який контролює дотримання "нормативно-правових актів" місцевими "органами влади". Про це повідомляє прокуратура Донецької області у Телеграм 5 грудня.

"За даними слідства, у травні 2022 року колишній співробітник меткомбінату "Азовсталь" вирішив будувати своє майбутнє в квазіреспубліці. Першою сходинкою на шляху до "блискавичної кар’єри" стала посада "завідувача організаційно-протокольного сектору відділу з питань внутрішньої політики адміністрації м. Маріуполя", - зазначається у повідомленні.

За інформацією прокуратури "держслужбовець" організовує взаємодію "адміністрації" міста з незаконними політичними партіями та громадськими об’єднаннями.

"Також він відповідає за проведення публічних заходів, контролює дотримання фейковими органами нікчемних нормативно-правових актів. Крім того, згідно з наданими загарбниками повноваженнями підозрюваний керує підготовкою до перепису населення", - додали у Донецькій обласній прокуратурі.

Максимально колаборанту загрожує 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років з конфіскацією майна.

Як повідомлялось раніше, у розшук оголошено трьох працівниць "управління федерального казначейства по днр".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті