Донецька дружина американського "воєнкора" просить Путіна і Шойгу врятувати її чоловіка, якого викрали російські танкісти 

Американського "воєнкора" і "добровольця" Бентлі Рассела Боннера в окупованому Донецьку викрали російські танкісти. Про це йдеться в заяві його донецької дружини Людмили Бентлі.

За її словами, вона "отримала достовірну і підтверджену інформацію про обставини зникнення" її чоловіка. "Мого чоловіка взяли і продовжують незаконно утримувати військові, танкісти, з 5-ї бригади", - заявила жінка. 

"Інформація - залізна і не викликає жодних сумнівів", - впевнена вона.

Навіщо військові ЗС РФ викрали американця на прізвисько "Техас" вона не знає, але просить російську владу "зробити все можливе для порятунку... чоловіка".

Людмила Бентлі просить громадськість окупованої частини Донеччини та друзів "Техаса" звернутися з цього приводу "до Апарату Глави ДНР, до Адміністрації Президента РФ, до керівництва Міністерства Оборони і Генштабу, до Слідчого Комітету, ФСБ, до Генпрокуратури і МВС".

Американський "воєнкор" і "доброволець" Бентлі Рассел Боннер зник в окупованому Донецьку 8 квітня. Уродженець США, пропагандист кремлівської медіагрупи, він із 2014 року брав участь у російській агресії проти України. Отримав громадянство РФ. Перейшовши на пропагандистську роботу, Рассел Бентлі оселився в Донецьку і одружився з місцевою жінкою.

 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті