Симфонічний оркестр із "ДНР" потрапив у снігову пастку на трасі на Крайній Півночі РФ

"Донецький академічний симфонічний оркестр імені Прокоф’єва, який застряг у сніговому полоні в Югрі, врятовано", — повідомив керівник філармонії, що працює в окупованому Донецьку, Олександр Парецький.

Він розповів, що в Ханти-Мансійську 9 травня пройшов дощ, який у ніч на неділю змінився сильним снігопадом. Через кілька ДТП трасу Сургут — Когалим було перекрито. У сніговій пастці, зокрема, опинилися артисти оркестру — близько 60 осіб.

Парецький повідомив, що донецьким музикантам, які приїхали на гастролі до Ханти-Мансійського автономного округу, забезпечили тимчасове розміщення поблизу траси та нагодували.

"Сподіваюся, що погода буде прихильною до нас, ми зможемо продовжити свій шлях, і черговий концерт гастрольного туру відбудеться в Когалимі", — написав він.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
08.06.2026
15:00

Співвітчизники з різних планет, або Дорожні спостереження ветерана

Тема Маріуполя та проблеми людей, які виїхали з ТОТ, для цих наших співвітчизників виявилися, мабуть, токсичними. Шкідливими для їхньої незгвалтованої психіки. Як мінімум - нецікавою. Вони та їхні рідні живуть в іншому вимірі. Де немає місця всім...
Донбас
07.06.2026
14:34

У «ЛНР» росіяни «за каталогом» обирають для усиновлення українських дітей. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу пролили чимало крокодилових сліз за дітьми, які загинули після приходу в регіон «русского мира». Чиновники всіх мастей, місцеві блогери та журналісти неодноразово згадували пропагандистську «Алею ангелів»....
Луганськ
05.06.2026
15:37

«Прийшло розуміння, що не все так добре в новому житті». Луганський щоденник

Трагедія в Старобільську залишила свій слід на всьому, що відбувається, але найголовніше, вона сильно підточила зсередини. З'явився страх, якого ніколи не було. Навіть 2014-го було інакше.
Всі статті