Додаткова хвиля мобілізації в Україні не планується - Арахамія

В Україні не планується проведення окремих додаткових хвиль мобілізації. Про це заявив керівник парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телемарафону "Єдині новини".

"У нас мобілізація була, йшла і йде, вона йде своїм черговим темпом, немає жодних позачергових рухів. Тому навіть якщо буде необхідність створити додаткові бригади... то жодних додаткових хвиль не планується", —сказав Давид Арахамія.

За його словами, Україна не бачить наразі "великої загрози" з боку Білорусі і українські прогнози повністю співпадають з прогнозами Пентагону чи Німеччини.

Водночас він додав, що ЗСУ готуються до різних сценаріїв розвитку ситуації.

Нагадаємо, раніше Арахамія заявив, що в Україні можуть бути посилені мобілізаційні заходи, якщо Білорусь дійсно розмістить у себе ядерну зброю.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті