"Добровольчий" спецназ "Ахмат" одним із перших урочисто підписав контракт із міністерством оборони Росії

"Добровольчий" полк спеціального призначення "Ахмат" урочисто підписав контракт із міністерством оборони Росії. Про це повідомив глава Чечні Рамзан Кадиров у себе в Телеграм.

"У зоні проведення спеціальної військової операції... відбулося підписання дуже важливого документа - контракту з МО, який надасть спецпризначенцям "Ахмат", одному з найбільш бойових добровольчих підрозділів, певного правового статусу, згідно з яким добровольці матимуть усі права, різноманітні пільги та соціальний пакет, як і в інших військовослужбовців МО", - написав він.

Як повідомлялося раніше, міністр оборони РФ Сергій Шойгу підписав наказ, який зобов'язує всі "добровольчі", на, по суті, незаконні збройні формування, легалізувати свій статус і підписати контракт з МО РФ.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті