До розбитого окупантами пам'ятника жертвам Голодомору в окупованому з 2014 року Алчевську принесли квіти

До пам'ятника жертвам Голодомору в окупованому з 2014 року Алчевську на Луганщині принесли квіти ввечері 25 листопада з нагоди Дня пам'яті жерт Голодоморів. Відповідне фото розмістив український волонтер і військовослужбовець із позивним "Східний" у своєму Телеграм-каналі 26 листопада. 

"Після моєї вчорашньої публікації з розбитим пам'ятним знаком жертвам Голодомору в Алчевську - на цьому місці з'явилися квіти. Будь-які ще слова тут зайві", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що пам'ятний знак розбитий окупантами.

Раніше повідомлялося, що росіяни намагаються нав'язати свої псевдосвята на окупованій території, створюючи ілюзію "нормального життя".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті